Live dla menedżerów

Czego możesz nauczyć się od dyrektora kreatywnego w Netflix?

KIEDY ZACZYNAMY:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
ZAPISZ SIĘ TERAZ

SILLEO.PL -

ROZWIJAMY KOMPETENCJE MENEDŻERÓW

CZEGO SIĘ DOWIESZ PODCZAS WEBINARU

  • Leadership a management – prowadzenie zespołu czy zarządzanie – jak to robią w Netflix?
  • Jak dawać feedback, by rozwijać kreatywność w zespole?
  • Jak pracować z ekspertami w projektach, by dać im przestrzeń do rozwoju?
  • Jakich narzędzi do zarządzania pracą zespołu kreatywnego używa się w firmach USA?

O UCZESTNIKACH WEBINARU

Tomasz Opasiński

Dyrektor Kreatywny

Od ponad 20 lat zajmuje się kreatywną stroną reklamy rozrywkowej. Brał udział w ponad 560 kampaniach marek rozrywkowych. Współpracuje z największymi wytwórniami i studiami filmowymi w Hollywood. Realizował projekty dla wielu produkcji filmowych, m.in. "Ultimatum Bourne'a", "Hellboy", "Shrek".


Podczas czterech lat spędzonych w Netflix pomagał w tworzeniu początkowego kierunku graficznego i systemów skalowania do promocji tytułów. Prowadził działania na rzecz doskonałości twórczej na różnych platformach mobilnych, internetowych i telewizyjnych. Przewodził w zespołach realizujących ponad 700 projektów Netflix Originals, ponad 100 projektów innowacyjnych i cztery inicjatywy Hack Day w różnych działach.


W Polsce w latach 1998-2001 zajmował stanowiska od Junior Graphic Designer do Art Director w największych agencjach reklamowych. W USA jest od 2001 roku, zaczynał od stanowiska dyrektora kreatywnego w jednej z agencji reklamowych w Milwaukee niedaleko Chicago. W 2002 otrzymał nagrodę Photoshopworld Guru Award i od tego momentu otworzyły się dla niego nowe możliwości rozwoju kariery w USA.


Do tej pory kierował wieloma zespołami projektantów i dyrektorów artystycznych, a także twórców Matte Painting i projektantów 3D przy setkach projektów komercyjnych i artystycznych. Jest stałym gościem na konferencjach, festiwalach i w szkołach filmowych. Autorytet w dziedzinie tworzenia plakatów i opowiadania historii w reklamie.


Urodził się w Gdyni w 1975r, mieszkał i dorastał w Bytomiu. Ukończył Technikum Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie Koźlu.SPOTKANIE POPROWADZI

Beata Adamczyk-Nowak

trenerka biznesu, konsultant HR, psycholog

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie menedżerskie. Od 2001 roku prowadzi szkolenia opierając się na rzetelnej, empirycznie sprawdzonej wiedzy. Specjalizuje się w kształtowaniu kompetencji kadry menedżerskiej oraz pracowników firm. Wspólniczka w SILLEO, gdzie m.in. realizuje projekty szkoleniowe dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji.

Tomasz nieczęsto udziela wywiadów. Zgodził się przyjąć zaproszenie Beaty i opowiedzieć o swojej pracy z zespołami kreatywnymi w Kalifornii.

Tomek i Beata porozmawiają o zarządzaniu zespołem kreatywnym w firmach za wielką wodą, o narzędziach, używanych przez gigantów branży kreatywnej, o kierunkach rozwoju pracowników, jakie liderzy świata filmowego wyznaczają.

Jeśli ciekawią Cię nowe trendy w zarządzaniu, pracujesz w branży IT lub kreatywnej, inspirują Cię nieszablonowe postaci – to spotkanie jest dla Ciebie.

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR

*Wymagane